Aktualitet Lajme Lajmi i Fundit

Aksident në aksin Korçë-Pogradec/ Automjeti del nga rruga, plagosen dy persona

Një aksident, me pasoje plagosjen e dy personave, ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Pogradec.

Automjeti ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal, ndërsa nuk dihet ende gjendja e dy personave të plagosur.

Dyshohet se shkak për aksidentin ka qenë shpejtësie tej normave të lejuar. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

Related posts

Përmbyset anija me emigrantë, dhjetëra të vdekur

Anxhela news

Vodhën 40 kg rërë nga plazhi, turistët rrezikojnë 6 vjet burg

Mila

Tërmetet, reagon Ministria e Mbrojtjes

Mila
Na Kontaktoni!