HomeLajme

Aksident në Kamëz, 1 i plagosur

aksident


Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Silvio Berluskoni” në qytetin e Kamëz.

Një person ka mbetur i plagosur, ndërsa është transportuar në gjendje të rënë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

Dyshohet se i lagosuri duke drejtuar motoçikletën ka humbur kontrollin dhe më pas është përplasur me një shtyllë elektrike në Kamëz


TË NGJASHME