Kronikë Lajme

Aksident në Kavajë, 2 të plagosur

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Kavajë-Rrogozhinë, ndërsa raportohet se 2 persona kanë mbetur të plagosur.Të lënduarit janë dërguar me urgjencë drejt spitalit rajonal të Durrësit. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Të plagosurit janë Mikel  Baxhani 39 vjeç dhe Melisa Baxhani, vetëm 7 vjeç. Fillimisht të lënduarit u transportuan drejt spitalit të Kavajës, por për shkak të gjendjes së rëndë janë dërguar në spitalin e Durrësit.

Related posts

Meta shpreh keqardhje: Muhamed Liko një artist i madh

Klaudia gotanews

Grabitja në Rinas, Lleshaj takim me vartësit

Xhensila Gotanews

“Copa America”, Brazili rikthehet te suksesi pas 12 vitesh

igligota
Na Kontaktoni!