HomeLajme

Aksident në Korçë-Dishnicë, një i plagosur

Një aksident është regjistruar sot në aksin rrugor Korçë-Dishnicë, ku janë përplasur dy mjete duke lënë të plagosur një person.

Policia aktualisht ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.


TË NGJASHME