HomeLajme

Aksident në Korçë, një i plagosur

aksident-naten


Një aksident rrugor ka ndodhur pak çaste më parë në aksin Korçë-Kapshticë. Një makinë tip Benz është përplasur me një trailer dhe për pasojë një person ka mbetur i plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Belorta. Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe  po punojnë për dokumentimin e saj.


TË NGJASHME