HomeLajmi i Fundit

Aksident në Korçë, një i vdekur

Mësohet se një person ka humbur jetën si pasojë e përplasjes së një biçiklete nga një kamion në Korçë-Drenovë.

Pas aksidentimit i palgosuri është dërguar në spitalin rajonal të Korçës, por nuk i ka shpëtuar dot plagëve të marra duke ndërruar jetë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.