HomeLajme

Aksident në Korçë, 1 i vdekur

Aksident me pasojë vdekjen e një personi në aksin Pogradec-Korcë.

Një trajler ka përplasur mjetin me targa greke dhe si pasojë ka ndërruar jetë shoferi i makinës.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Petrushë të Korcës.

abf59c10-62b1-4fc6-bf7f-799673957d7d
ea95af58-be1a-4919-99f3-2bea17f940ac

Me heret gjate dites, nje grua vdiq ne vend, nderkohe qe dy te tjera kane mbetur te plagosura pas nje aksidenti te rende ne aksin rrugor Librazhd- Qafë thanë, në vendin e quajtur “kthesa e gomave”.


TË NGJASHME