HomeLajmi i Fundit

Aksident në Lezhë, makina përplaset me motorin

LAJMI-I-FUNDIT-1

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Balldre të Lezhës.

Një automjet është përplasur me një motor dhe si pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motorit, i cili është dërguar menjëherë ne spitalin rajonal të Lezhës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ku po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.