HomeLajmi i Fundit

Aksident në Lushnje, plagoset drejtuesi i një motorçiklete

aksidenti ne lushnje

Një aksident është regjistruar pak më parë në Lushnje.Si pasojë e përplasjes së një motoçiklete ka mbetur i plagosur drejtuesi Sami Gorovelli, 58-vjeç.

Ai është dërguar me urgjencë në spital, por ende nuk dihet gjendja e tij.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.