HomeLajmi i Fundit

Aksident në Tiranë, makina përplas burrin me biçikletë

Mëngjesin e sotëm në Tiranë kandodhur një aksident, ku ka mbetur i plagosur një i moshuar.

Sipas të dhënave zyrtare, aksidenti ka ndodhur rreth orës 07:27, në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën ‘Hoxha Tasim”, mjeti me drejtues shtetasin B.Ll., ka aksidentuar tek vijat e bardha biçiklistin F.Rr., 87 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.