HomeLajmi i Fundit

Aksident në Tushemisht të Pogradecit, përplasen dy mjete, plagoset një nga shoferët

Një aksident ka ndodhur në fshatin Tushemisht të Pogradecit teksa është plagosur një shofer.
Dy mjete janë përplasur me njëra tjetrën teksa udhëtonin në aksin rrugor të fshatit.

Një prej shoferëve u plagos nga ky aksident dhe ndodhet në spitalin e Pogradecit.