HomeLifestyle

Aksident në Vlorë, makina del nga rruga dhe përfundon në kanal

Një aksident është regjistruar mesditën e kësaj të hëne në qytetin e Vlorës, në zonën e Orikumit.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Vlorë- Orikum, ku një makin ka dal nga rruga duke përfunduar në kanalin anës rrugës.

Makina ka pësuar dëme të pjesën e përparme, ndërsa nuk dihet ende nëse ka dëme në njerëz ose humbje jete.


TË NGJASHME