HomeLajmi i Fundit

Aksident tragjik, makina përplas për vdekje këmbësorin

Një aksident tragjik është shënuar këtë mbrëmje në Durrës, ku si pasojë ka mbetur i vdekur një person.

Ngjarja ka ndodhur tek vendi i quajtur Ura e Dajlanit, ndërsa nga informacionet e para thuhet se makina ka përplasur një këmbësor, duke e lënë të vdekur.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton mbi shkaqet.