Lajme Lajmi i Fundit

Aksidentohen duke pirë kafe 3 persona në Tiranë, makina humbi kontrollin

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet pranë rrugës së Burgut.

Drejtuesi i një makine ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka përfunduar brenda një dyqani.

Për pasojë 3 persona kanë mbetur të plagosur.

Nuk dihen ende motivi që e bëri drejtuesin 50-vjeçar të humbte kontrollin e mjetit.

Një dëshmitar në vendngjarja ka treguar: “Esht tek rruga burgut jan demtuar 3 veta duke pir kafe dhe shoferi ishte rreth 50 vjec por jan jasht rrezikut nga jeta.”

Related posts

U kapën me drogë, goditet grupi i shqiptarëve në Belgjikë

Xhensila Gotanews

Kërkesa për shkarkimin e Malajt, reagon Banka e Shqipërisë

Xhensila Gotanews

Tadiç i drejtohet Vuçiçit për Kosovën: Të mbrohen interesat kombëtare jo personale

Klaudia gotanews
Na Kontaktoni!