HomePolitikë

Aksioni i mëtejshëm opozitar/ Basha mbledh aleatët në seli

Kreu i partisë demokratike Lulzim Basha sot ka lajmëruar se në orën 10:30 do të ketë një takim me aleatët në selinë blu.

Lulzim Basha dhe aleatët, sipas informacioneve të para, thuhet se do të diskutojnë për aksionin e mëtejshëm opozitar.

Ditën e djeshme Basha i është përgjigjur letrës së Ramës, duke u shprehur se nuk ka negociata me atë kryeministër.


TË NGJASHME