HomeShowbiz

Aktori hedh pas krahëve divorcin, tani në një lidhje të re

Liam Hemsworth duket se e ka harruar plotësisht këngëtaren Miley Cyrus.

Pas divorcit, aktori ka nisur një romancë me modelen australiane Gabriella Brooks.

Spekulimet janë “konfirmuar” pasi Liam është fotografuar duke ia prezantuar bukuroshen 21-vjeçare prindërve të tij, Craig dhe Leonie.

Image

TË NGJASHME