HomeShowbiz

Aktori i famshëm falenderon Blerim Destanin, ja për çfarë bëhet fjalë

Blerim Destani, aktori i mirënjohur shqiptar duket se po arrin majat në karrierën e tij. Në filmin “The Poison Rose” aktori shqiptar luan me disa nga aktorët më të mirë botërorë si John Travolta, Morgan Freeman, Kat Graham, Famke Janssen, etj.

John Travolta aktori i famshëm amerikan ka publikuar 5 ditë më parë trailerin e filmit në Instagram dhe nuk ka munguar një koment nga ana e Blerimit.

Rezultate imazhesh për john travolta

Siç mund ta shikoni edhe në foton e mëposhtme Destani, i ka dërguar një emoji me duar lart, ndërkohë nga ana tjetër aktori amerikan e ka falënderuar aktorin shqiptar.

Vihet re, dy aktorët kanë një marrëdhënie të mirë bashkë dhe duket se bashkëpunimi i tyre i parë ka rezultuar i suksesshëm.


TË NGJASHME