HomeShowbiz

Aktori i famshëm turk çmend fanset me pamjen e re

Cagatay Ulusoy konsiderohet si një prej aktorëve më popullorë dhe të komentuar në Turqi dhe jo vetëm. Aktori, të cilin e njohim me rolin e tij si Sarpi, është mjaft i dashur dhe për publikun shqiptar.

Aktualisht aktori simpatik po merret me xhirimet e sezonit të dytë të “The Protector” që transmetohet në Netflix.

Mirëpo të gjithëve na ka tërhequr vëmendje look-u i tij i ri në fotot më të fundit.

Cagatay shfaqet më i shëndoshur dhe me mjekër të gjatë dhe mund të themi se mezi njihet.


TË NGJASHME