HomeShowbiz

Aktori i njohur i jep fund beqarisë

Aktori i njohur Dwayne Johnson i ka dhënë fund beqarisë pas disa vitesh lidhje me partneten e tij Laura Hashian.

Ditën e djeshme aktori ka zhvilluar një dasmë private larg mediave dhe lajmin e ka bërë të ditur vetë aktori 47-vjeçar nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram.

Dwayne dhe Laura shfaqen të veshur me të bardha teksa pozojnë mjaft të lumtur.


TË NGJASHME