HomeShowbiz

Aktori i njohur kthehet pas në kohë! Ja si dukej Julian Deda

Aktori i humorit Julian Deda që është pjesë e spektaklit të humorit “Duplex”, nuk ka nguruar të tregojë ndryshimin e tij të dukshëm përgjatë 11 viteve. Me një fotografi në Instagram aktori tregon ndryshimin që ka ndodhur.

“E tmerrshme. Në 11 vite u bëra njëri”, shkruan aktori

Dukshëm Juliani ka humbur një numër të madh kilesh, ndonëse i është dashur një kohë të gjatë për ta arritur këtë.

Siç e ka bërë të ditur edhe vetë aktori, ai i është nënshtruar ndërhyrjes së balonit gastrik. Kjo ndërhyrje është shumë e përdorur nga personazhet publike, kujtojmë këtu Fifin, Xhesika Polon, Xum Allushin, Sara Hoxhën dhe së fundmi Julian Dedën.


TË NGJASHME