HomeShowbiz

Aktori shqiptar i adhuruar nga të gjitha vajzat, tashmë në një romancë të re

Can Yaman është një prej aktorëve më të kërkuar në tregun e kinematografisë turke.

Me një trup fizik të mirë dhe një pamje të bukur, padyshim që ka rrëmbyer zemrat e shumë femrave.

Ai ka lindur në Stamboll, por origjinën e ka nga Kosova. Pati shumë spekulime se ka nisur një lidhje dashurie me Demet Ozdemir, vajzën që po xhiron filmin “Erkenci Kus”, por dolën të gabuara.

E dashura e shqiptarit tani po raportohet se është Elif Tutarkaban, e cila thuhet se tash e sa kohë është në romancë me aktorin.

Njohja me Canin thuhet se është realizuar falë aksesorëve. Që prej vitit 2016, Elif ka stiluar aksesorë të ndryshëm, të cilat Can i ka përdorur për rolet në filma të ndryshëm.


TË NGJASHME