HomeShowbiz

Aktorja 75 vjeçare ndahet nga jeta, pas një beteje të gjatë me kancer-in

Është gjetur e vdekur në shtëpi aktorja e njohur Maria Ripa di Meana. 75-vjeçarja ndërroi jetë në Romë pas një beteje prej 16 vitesh me kancer.

Fillimish aktorja zbuloi se kishte tumor në qeliza renale më pas hoqi veshkën.

Ripa di Meana ka publikua shpesh foto të gjendjes së saj dhe trajtimin që bënte në spital.

Në një dalje publike pak para Krishtlindjeve aktorja paralajmëroi se do të ishte intervista e saj e fundit dhe ashtu ndodhi realisht. 


TË NGJASHME