HomeShowbiz

Aktorja e njohur bëhet nostalgjike! Publikon foton e para shumë viteve

Para disa kohësh nëpër instagram qarkulloi sfida “10 years challenge” ku vipa nga e mbarë bota, postuan foto si dukeshin para 10 vitesh dhe në ditët e sotme.  Por si duket aktorja e mirënjohur e serialit “O sa mirëArta Nitaj është bërë nostaligjike dhe ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj.

Po ta shohësh me vëmëndje në foto dallohen tiparet dhe hija e aktores edhe pse kanë kaluar më shumë se 20 vjet. Ajo postoi këtë imazh në Insta Story duke u kthyer pas në fëmijërinë e saj, ndërsa shfaqet shumë e qeshur dhe e lumtur.

20 year challenge’ ka shkruar në foto aktorja duke nisur kështu një sfidë tjetër në Instagram.


TË NGJASHME