HomeShowbiz

Aktorja e ‘Portokallisë’ lë aktrimin për muzikën, së shpejti bashkëpunim me këngëtarin e njohur

Aktoren Delinda Disha, tashmë do ta shikojmë edhe si këngëtare. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Delinda përmes një postimi në instagram.

Teksa ka zbuluar se do të vijë në një bashkëpunim me këngëtarin e famshëm Devis Xherahu, ajo ka premtuar se kënga do rë jetë një hit i kësaj vere.

Një sekuencë e shkëputur nga kënga është bërë publike nga Devisi dhe nga ajo që dëgjuam na u duk shumë ritmike dhe me siguri që do jetë një hit, ndërkohë që ende nuk është njoftuar një datë fikse për publikimin e këngës.


TË NGJASHME