HomeShowbiz

Akuza të tjera për Kylie Jenner, milionerja modifikon foton e patentës

Nëse ka një familje që akuzohet gati çdo ditë nga njerëzit dhe mediat, është ajo Kardashian-Jenner. Për dramat e shtirura, për vëmendje të kërkuar me ngulm apo edhe për photoshopin e tepërt që bëjnë në foto, vajzat e kësaj familjeje vihen në qëndër të vëmendjes.

Së fundmi një foto e miliarderes Kylie Jenner ka ngjallur shumë diskutime në rrjet.
22-vjeçarja ka ndarë me ndjekësit foton e saj të patentës duke bërë kështu që ata të lënë menjëherë një sërë komentesh duke theksuar se Jenner e kishte modifikuar foton.

View this post on Instagram

????

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on

Kylie e ka ndarë dhe në muajin dhjetor të njëjtën fotografi ndaj dhe fansat kanë bërë krahasimin e të dyja fotove.
Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që ndjekësit akuzojnë Jenner dhe të gjithë anëtarët e saj për përdorimin e ‘photoshop’ në pozat e tyre.


TË NGJASHME