HomeShowbiz

Akuzat për mashtrim nuk e ndalin Loredanën, ja surpriza e radhës

Loredana Zefi vazhdon të jetë shumë aktive me projekte muzikore edhe pse nuk ka patur një periudhë të mirë në jetën e saj. Gjatë këtij viti, ajo u përball me një skandal të madh, kjo pasi një çift zviceran e akuzoi atë për zhvatje parash dhe kanosje.

Por Loredana nuk di të ndalet siç ishte paralajmëruar, ajo solli klipin e saj më të ri në gjuhën gjermane dhe titullohet “Jetzt rufst du an”.

Por surpriza e klipit është vetë Mozzik. Reperi shfaqet si figurant në klip për të mbështetur partneren e tij ndërsa nuk mungojnë edhe disa skena të papara.

Mozzik njihet për lëvizjet e veçanta të kërcimit dhe ato nuk munguan as në klipin e Loredanës.


TË NGJASHME