HomeShowbiz

Albani bëhet shoqëruesi i vajzës në ditën e saj më të rëndësishme

Moderatori i njohur Alban Dudushi është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Siç dihet Albani është baba i një vajze që quhet Joelle dhe një djali të vogël me emrin Kroi Art.

Së fundmi, vajza e tij ka mbyllur shkollën 9 vjeçare dhe ka festuar ditën e djeshme minimaturën. Bieta ka publikuar një foto të Joelle në ditën e saj të veçantë teksa pozon përkrahë babait të saj i cili është edhe shoqëruesi i saj.

“Joelle dhe shoqëruesi i saj në mbrëmjen e minimaturës”, ka shkruar Bieta pranë fotos ku gjithë vëmendjen e merr vajza e Albanit e cila shkëlqen me veshjen e saj.


TË NGJASHME