HomeShowbiz

Albano Bogdo fton të gjitha femrat që ta shoqërojnë në pushime, por ka një kusht

Humoristi Albano Bogdo ndihet i vetëm në plazh, prandaj ka bërë një ftesë publike për të gjitha femrat që e ndjekin në rrjetet sociale duke i ftuar që të bashkohen me të këtë fundjavë. Përmes një videoje në Tik Tok, Albano shprehet se të gjitha do jenë të paguara, por secila duhet të paguajë nga 700 euro për të ndenjkur me të.

“Kush t dojë( gocë, kuptohet), unë këtu jam gjithë fundjavën. Të gjitha të paguara, përveç 700€ që do paguajë për kënaqësinë e të ndenjurit me mua”, shkruan Albano për ofertën.

@albanobogdo2020

Kush t dojë( gocë, kuptohet), unë ktu jam gjithë fundjavën. T gjitha t paguara, përvec 700€ që do paguajë për kënaqësinë e të ndenjurit me mua

? Paridi – cllevioserbiano

Mirëpo vëmendjen nuk e ka marrë vetëm oferta e tij, por edhe ndryshimi në pamje, teksa ka vendosur që të heqë kaçurrelat idenfifikuese dhe është bërë tullac.

Prej rreth një viti Albano është beqar, ndërsa u nda vitin e shkuar nga partnerja e tij me të cilën ishte i fejuar.


TË NGJASHME