HomeShowbiz

Albërie Hadërgjonaj mendon të martohet sërish?!

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj nëpërmjet publikimit të një fotografie të fundit ka lënë të kuptohet se i ka shkuar në mendje martesa.

Por kjo si në shaka pasi ajo po i bënte reklamë kurorës që ka vënë në kokë.

Pranë imazhit ishin të shumta komentet që ka pranuar dhe disa prej fansave e kanë quajtur ‘Miss’.

Albëria njihet për paraqitjen e saj joshëse dhe fakti se është në moshë nuk e pengon fare të ‘garoj’ me modelet e reja, madje edhe me vajzat e saj.


TË NGJASHME