HomeShowbiz

Almeda Abazi do të bëhet nënë

Almeda Abazi, bukuroshja shqiptare me një karrierë të shkëlqyer ndërkombëtare pritet të bëhet nënë së shpejti.

Lajmin e kanë bërë të ditur mediat turke, por Almeda e pohon për “revistawho” këtë lajm të bukur. Pas martesës me aktorin e famshëm Tolgahan Tsayisman, Almeda do të bëhet nënë për herë të parë.

“Jam shumë e lumtur, Zoti do të na bekojë me një fëmijë”, – është shprehur ajo. Ish-Miss Shqipëria është në javët e para të pritjes së ëmbël dhe gjithçka është zbuluar gjatë një kontrolli rutinë në spital.


TË NGJASHME