HomeShowbiz

Almeda i bën dedikim romantik Tolgës për përvjetorin e katërt

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë çift shumë i dashur për publikun.

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman sot festojnë përvjetorin e katërt të lidhjes.

Me këtë rast, ishte Almeda ajo e cila përmes një statusi në rrjete sociale, i uroi Tolgës për këtë përvjetor.

“Urime përvjetorin e katërt, dashuria ime. 10.12.2014 – 10.12.20”, ka shkruar ajo.

Çifti po jetojnë dhe veprojnë në Turqi dhe po presin që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë.


TË NGJASHME