HomeShowbiz

Almeda shpërthen në lot, “Djalin tim e kapi..”

Djali i Almeda Abazit dhe Tolgahan Sayisman i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale, sipas mediave turke.

Efehani i vogël iu desh t’i nënshtrohej një operacioni pasi iu shfaqën disa kiste në kokë. Edhe pse operacioni zgjati disa orë ai shkoi shumë mirë.

Më të shqetësuarit gjatë kësaj kohe kanë qenë prindërit e vogëlushit, veçanërisht Almeda e cila, nuk e ka përballuar shumë mirë sëmundjen e djalit. Gjatë kohës që djali ka qenë në sallën e operimit, Almeda ka shpërthyer në lot.

“Djalin tim e kapi syri i keq”, raportohet të ketë thënë ajo duke iu referuar faktit që muajt e fundit, i biri ishte pjesë e serialit që po xhironte Tolga.

Çifti ka vendosur ta ekspozojë edhe përmes fotografive vogëlushin që prej ditës së parë të ardhjes së tij në jetë.

View this post on Instagram

My All ?? #2months

A post shared by Almeda Abazi Say??man (@almeda92) on

Shpresojmë që Efehani të jetë shëndoshë e mirë dhe të gëzojë shëndet të plotë!


TË NGJASHME