HomeShowbiz

Ambient festiv edhe në shtëpinë luksoze të Afërdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj ka dekoruar shtëpinë e saj ku jeton me bashkëshortin çek.

Shtëpia luksoze e Afërditës e rregulluar për festat e fundvitit.

Afërdita Dreshaj është martuar më 29 qershor të këtij viti me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Në shumë raste ajo ka treguar se është duke jetuar një jetë të lumtur pranë tij. Tani kur jemi në prag të festave të fundvitit duket se këngëtarja ka përfunduar përgatitjet për këto festa.

Ajo ka postuar një video në ‘Instastory’, në të cilën shfaqet oxhaku i bardhë i zbukuruar me dekore festive të shumëllojshme dhe pema madhështore e Vitit të Ri me shumë dhurata të vendosura në të.


TË NGJASHME