HomeSociale

Ambulanca përplas kalimtaren në Tiranë, e transporton për në spital

Një kalimtare është aksidentuar nga një autoambulancë. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në “Rrugën e Durrësit” në kryeqytet.

Pas përplasjes, ka qenë po ambulanca ajo që ka transportuar të plagosurën për në spital.

Përplasja ndodhi teksa gruaja po kalonte rrugën, duke i dalë përpara ambulancës. Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e saj dhe as identiteti.


TË NGJASHME