HomeShowbiz

amfAR Gala New York: Ja çfarë veshën VIP-at në Tapetin e Kuq

amfAR thërret gjithë mbretëresha e modës! Duke qenë se Java e Modës në New York ka nisur zyrtarisht edhe amfAR Gala ka mbërritur.

Pra, bëhuni gati për veshjet më të ndriçuara dhe më të guximshme këtë javë, pasi dizajnerët e modës do të tregojnë koleksionet e tyre të fundit.

Thënë kjo, të gjithë ata që janë tashmë pjesë e botës së modës, showbiz-it dhe bukurisë u panë të parakalojnë në Tapetin e Kuq. Kim Kardashian, Kourtney Kardashian dhe yjet e modelingut si Heidi Klum, Lily Aldridge, Alessandra Ambrosio dhe Karolina Kurkova bënë që gjithë kokat të kthehen te ato.


Kim Kardashian

Kourtney Kardashian


Alessandra Ambrosio

Michelle Rodriguez

Karolina Kurkova

Elsa Hosk

Lais Ribeiro

Milla Jovovich

Heidi Klum

Winnie Harlow


Candice Swanepoel


TË NGJASHME