HomeShowbiz

Ana Lleshi rrënqeth me rrëfimin e jetës: “Më dhemb shpirti”

Ana Lleshi u rikthye në puntatën e djeshme në “Përputhen” pas tre ditëve mungesë. Bora zbuloi se kishte pasur përkujtimin e vdèkjes së të atit.

Ana u përlot në studio, teksa rrëfeu se si i ka përjetuar këto ditë. Ajo tha se nuk ka shumë kujtime me të atin dhe i rrënqethi të gjithë me fjalët e ndjera.

“Në fakt po shpresoja mos të më pyesje. Di të them Bora që e përjetova njësoj sikur të kishte ndodhur pardje. Unë nuk kam shumë kujtime me të, ndoshta kjo është arsyeja pse e përjetoj shumë. Nuk do doja që njerëzit të ishin të përjetshëm, sepse nuk ekziston thjesht do doja të mos ndieja kaq shumë dhímbje. Thjesht më dhèmb shpirti, kaq mund të them. Edhe tani që jam kaq, mendoj se nuk ka rëndësi sa vjeç je…”, tha Ana.


TË NGJASHME