HomeShowbiz

Andrra shtatzënë? Sinan Hoxha jep përgjigje epike!

Kohët e fundit është përfolur në mediat rozë për një shtatzëni të mundshme të bashkëshortes së Sinan Hoxhës, Andrrës.

Mbrëmjen e djeshme këngëtari shumë i dashur për publikun Sinan Hoxha ishte i ftuar në ‘B&E Caffe’ ku ka folur dhe për jetën e tij private.

Teksa është pyetur në lidhje me shtatzëninë e dytë të Andrrës, Sinani ka treguar komentin epik në lidhje me lajmin.

“Para disa ditësh kur shkruajtën disa portale se Andrra është shtatzënë më morën për të më pyetur nëse është i vertetë lajmi: ‘Do ta kenë lënë shtatzënë portalet, se una akoma jo’ tha këngëtari duke shkaktuar të qeshura.


TË NGJASHME