HomeShowbiz

Angela Martini provokon nga shtrati, nxjerr në pah asetet e saj

Modelja e famshme me prejardhje shqiptare, Angela Martini ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Derisa ka realizuar një video nga shtrati, ajo ka nxjerrë në pah asetet e saj.

Kujtojmë faktin se Martini shquhet për bukurinë e saj natyrale, dhe se format e trupit të saj e bëjnë atë të duket kaq provokative.

Jeta përkrahë biznesmenit rumun, ka bërë që ajo të ketë një jetë tejet luksoze!


TË NGJASHME