HomeShowbiz

Angelika del Rio, tifozja e zjarrtë e “Djallit”

Një modele spanjolle, por që nuk është as tifoze e Realit dhe as e Barcelonës. Po po, është pikërisht kështu, modelja quhet Angelika del Rio dhe është tifoze e Milanit.

Bukuroshja iberike ka treguar format e saj bombastike në një set fotografik për “Playboy“.

“Djallit” kurrë nuk i ka munguar mbështetja nga tribunat VIP, por çudit fakti që “lepurushja” e Playboy-t është tifoze e Milanit, kur fare mirë mund të zgjidhte një ekip spanjoll. Sido që të jetë, tifoze e Milanit apo i një ekipi tjetër, le të shijojmë disa foto “përvëluese” të modeles.


TË NGJASHME