HomeShowbiz

Angelina Jolie dhe Keanu Reeves së shpejti në një film të ri

Keanu Reeves do t’i bashkohet kastit të “Marvel” për një realizim të ri filmik së bashku me yllin e hollivudit Angelina Jolie.

Burime pranë “MCU Cosmic” kanë konfirmuar se Reeves është në bisedime për të qenë protagonist në filmin “The Eternals” i cili pritet të dalë në kinematë botërore vitin e ardhshëm.

Ky lajm ende pritet të konfirmohet nga dyshja e aktorëve por fansat e tyre presin me padurim t’i shohin bashkë.


TË NGJASHME