HomeShowbiz

Angelina Jolie po i vardiset David Beckhamit

Thuhet se Jolie i ka shkruar Beckhamit për një projekt bamirësie që ajo donte të bënte me të, por kjo është e gjitha një mënyrë që t’i afrohet atij. Një burim i brendshëm shprehu hipotezat e tij lidhur me këtë çështje.

“Ange dhe Davidi ishin shumë të afërt kur punuan me njëri-tjetrin disa vite më parë për një fushatë reklamimi dhe ajo kurrë nuk ka qenë në gjendje ta nxjerrë atë nga mendja e saj që nga ajo kohë. Ajo gjithmonë ka pasur një tendosje mbi të”, thotë burimi i brendshëm.

Zëdhënësi i dyshuar i kompanisë ka shtuar gjithashtu se aktorja “ka marrë detajet e tij të kontaktit nga një prej shokëve të tyre të përbashkët dhe po përpiqet të krijojë një takim”. Një arsye tjetër për vendimin e Jolie për t’u bashkuar me ish-futbollistin është të tregojë se si ajo është në të vërtetë një person i mirë, pavarësisht raportimeve të shumta të tabloidëve, lidhur me betejën e saj të kujdestarisë së fëmijëve, me ish-bashkëshortin e saj, Brad Pitt.

“Të gjithë e duan Davidin. Ai është shumë popullor me tifozët dhe ajo do të dukej e mirë pranë tij”, tha ky kërkues i dyshimtë. “Ai nuk mund të bëjë asnjë të keqe, kështu që duke i lidhur raportimeve me të do të ishte një lëvizje e mençur”, ka shtuar më tej ai.

I brendshmi gjithashtu pohoi se Jolie “mendon se ata kanë shumë gjëra të përbashkëta – përveç bukurisë dhe trurit”, dhe shpreson se do të “mësojë disa prej lëvizjeve të tij të futbollit” tek vajza e saj Shiloh, “e cila është një lojtare e zjarrtë”. Që nga ajo pikë, revista vazhdoi të thoshte se si Victoria Beckham do të ishte shumë e pakënaqur me këtë, “duke pasur parasysh reputacionin e Angelinës.

“Victoria grindet gjithnjë me Davidin kur ai miqësohet me gratë e tjera, kështu që nuk ka dyshim se ajo po i thotë atij të mos nënshkruhet për ndonjë projekt me Angelinën”.

GossipCop hyri në kontakt me zëdhënësin e Davidit, i cili tha se historia është e rreme. Për të shtuar këtë absurditet, tabloidë të shumtë kanë raportuar tashmë disa herë që Jolie nuk ka dëshirë të ketë një lidhje të re në këtë moment dhe se ajo dëshiron të përqëndrohet në rritjen e gjashtë fëmijëve e saj, si dhe në karrierën e saj. Përveç kësaj, revista NW është e njohur për tregimet e saj të rreme, sikur atëherë kur shkruajtën një artikull në lidhje me Jolien që kinse po kalonte kohë me Keanu Reeves. /Telegrafi


TË NGJASHME