Botë Lajme Lajmi i Fundit

Angli/ Gjendet një kamion i dytë me njerëz, janë gjallë

Policia në Kent, në Anglinë juglindore, gjeti nëntë persona të gjallë në pjesën e pasme të një kamioni në autostradën M20 ditë, bën me dije Sky News.

“Nëntë njerëz tani po kontrollohen si masa paraprake nga Shërbimi i Ambulancës në Bregun Juglindor përpara se t’i kalojnë oficerëve të imigracionit në Zyrën e Brendshme,” citoi Sky duke thënë një zëdhënës të policisë.

Më parë, policia në qarkun e afërt të Essex gjeti kufomat e 39 personave brenda një kamioni në një pasuri industriale dhe arrestoi shoferin me dyshimin për vrasje.

Related posts

Makina fluturon jashtë rrugës, shpëton shoferi

Mila

Vathët e mëdhenj apo të vegjël, po ju kë preferoni?

Gri

Ceremoni gjatë vjeshtës, ja disa nga fustanet më në modë

alba
Na Kontaktoni!