HomeShowbiz

Anthony Çako sulmohet nga hajdutët në park

Djali i Pirro Çakos dhe Inva Mulës, Anthony Çako është sulmuar mbrëmë nga hajdutët.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi të bërë në Instagram, ku ka treguar se dy djem të moshës së tij e kanë sulmuar atë në park.

“Gati sa nuk u grabita nga dy djem pothuajse të moshës time në një park 5 minuta larg shtëpisë. Disa njerëz duhet të marrin jetën e tyre në dorë në vend që të përpiqen të vjedhin iPhonet e njerëzve”, ka shkruar Anthony në postimin e bërë.

Anthony u dha epitetin prindër Pirros dhe Invës, ndërsa kanë vite të ndarë, tashmë Inva ka dhe një vajzë me Ethem Ramadanin.


TË NGJASHME