HomeSport

Antonela rrëfen ngacimin nga Balotelli në Milano: I thashë që nuk…

Ish konkurrentja e Përputhen dhe më pas Big Brother Vip, Antonela Berisha, ka rrëfyer në emisionin “E diell” se është ngacmuar nga futbollisti italian Mario Balotelli.

Sipas Antonelës, dyshja ishin takuar rastësisht në një lokal në Milano dhe se ai afruar për ta ngacmuar, por ajo i ka thënë se nuk ishte tipi i saj.

Antonela tha:
“Personazhi që më ka shprehur pëlqimin jo dashurinë është i njohur, Baloteli. E kam takuar në një lokal në Milano, futi shokë me më ngacmu. Bëmë muhabet nja dy minuta dhe më pas iku, më tha më pëlqen shumë, je e gjatë je e madhe kshu. Jo i thashë nuk është tipi im”


TË NGJASHME