HomeShowbiz

Anwar bën gjestin e ëmbël për Dua Lipën

Tashmë prej disa muajsh, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, po shijon romancën e saj të re me vëllain e motrave Hadidi, Anwar-in.

Ata janë bërë thuajse të pandashëm nga njëri-tjetri dhe fotografohen në çdo vend së bashku.

Së fundmi janë fotografuar teksa ecnin për dore dhe sigurisht që të gjithëve na tërhoqi vëmendjen gjesti i bukur i Anwar-it për partneren.

Mesa duket, Dua kishte ftohtë dhe 20-vjeçari i ka dhënë asaj pallton e tij për ta veshur.


TË NGJASHME