HomeShowbiz

Anwar Hadid habit me veshjen e tij

I dashuri i Dua Lipës, Anwar Hadid, gjithmonë na ka habitur me stilin e tij.

Këngëtari shfaqt me veshje të çuditshme dhe për këtë shpesh kthehet në qendër të mediave.

Megjithatë së fundmi në internet po qarkullojnë foto të tij, të cilat po komentohen gjatë.

Gjatë një shëtitje në New York së bashku me Dua Lipën, ai ka veshur atlete të ndryshme.

Atletet e tij janë njëra e bardhë dhe tjetra e zezë, madje as çorapet nuk janë njësoj.

Sigurisht që kjo është pjesë e stilit të Anwar, megjithatë kjo veshje ka bërë që njerëzit të kthejnë kokën pas.


TË NGJASHME