HomeShowbiz

Anxhela Peristeri tregon pagesën më të lartë dhe më të ulët që ka marrë në koncerte

Kur vjen puna tek pagesa, shumica prej nesh i bëjmë veshët 4 për të dëgjuar rrogat e të tjerëve. Interesi shtohet sidomos, kur përflitet për pagesat e personazheve të njohur. Sonte e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri është pyetur nga Fifi se cila ka qenë pagesa më e lartë që ka marrë në një koncert.

Anxhela ka treguar se shuma më e lartë që ka marrë ka qenë “5 mijë euro”.

Ndërkohë pa nguruar Anxhela ka treguar edhe pagesën më të ulët që i kanë dhënë në fillimet e karrierës.

“80 mijë lekë”,-ka treguar Anxhela përsa i përket pagesës më të ulët. 


TË NGJASHME