HomeShowbiz

Anxhelina Hadergjonaj në top formë, ja ku po i kalon pushimet

Bukuroshja seksi, Anxhelina Hadërgjonaj prej një kohe të gjatë është kthyer në Shqipëri dhe aktualisht po shijon pushimet në qytetin e Vlorës.

Anxhelina, e cila numëron ndjekës të shumtë në rrjetet sociale, vazhdon të ndaj çdo ditë me ta foto nga momentet e saj dhe ajo çka vihet re më së shumti jan linjat e saj trupore që duken mjaft bombastike.

Edhe pse ka paralajmëruar rikthimin në skenë, Anxhelina ka më shumë se pesë vite që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Pavarsisht kësaj ajo vazhdon të jetë tepër aktive në rrjetet sociale, duke i treguar ndjekësve të saj që Anxhelina vazhdon të jetë në top formë. Më së miri këtë e dëshmon edhe fotoja e saj e fundit.


TË NGJASHME