HomeShowbiz

Anxhelina pozon pa reçipeta, “çmend” ndjekësit

Anxhelina Hadërgjonaj duket përherë me stil dhe tërheqëse.

Këngëtarja bukuroshe në një fotografi që ka publikuar së fundmi u shfaq joshëse si asnjëherë më parë.

Image

Anxhelina nuk hezitoj të zbërthej këmishën për të ‘zbuluar’ gjoksin e saj seksi.


TË NGJASHME