HomeShowbiz

Aplikacioni që po ‘çmend’ rrjetin, si do duken vipat të plakur (FOTO)

FaceApp është aplikacioni që po bën namin për momentin. Ku aplikacion u popullarizua aq shumë brenda një dite, sa shumë nuk e patën problem të plaken virtualisht, e t’i publikojnë fotografitë e tyre në rrjete sociale.

Të shumtë ishin edhe VIP-at që nuk i rezistuan tundimit për ta provuar këtë filter dhe për t`i ndarë fotot me të gjithë njerëzit.


TË NGJASHME